Võta ühendust

Uudised

19. märts 2018

Tallinna Loomeinkubaator nomineeriti üle-Euroopalisel ettevõtluskonkursil parimaks Eestit esindanud ettevõtteks

Tallinna Loomeinkubaator pälvis üle-Euroopalisel ettevõtluskonkursil European Business Awards 2017-18 Innovatsiooni kategoorias parima kohaliku ettevõtte nominatsiooni.

2017. aasta detsembris valiti Tallinna Loomeinkubaator European Business Awards Innovatsiooni kategoorias ligi 3000 ettevõtte seast ‘One to Watch’ ettevõtteks, kus hinnati Tallinn Design House’i kui edukalt käivitatud disainerite ühisturundus- ja ekspordiplatvormi. Sealt liiguti edasi konkursi järgmisesse vooru, kus pälviti parima Eestit esindanud ettevõtte tiitel.

Adrian Tripp, European Business Awards tegevjuht, lisab: “Tegu on suurepärase saavutusega ja Tallinna Loomeinkubaator on selgelt väljapaistev innovatsiooni liider loomevaldkonnas. Soovime edu ka viimases, rahvusvahelises voorus.”

“Oleme väga rahul, et saime European Business Awards innovatsiooni kategoorias nomineeritud parimaks ka kohalikul, Eesti tasandil. See tõestab, et meie tegemisi Eesti disainimaastikul hinnatakse kõrgelt ka väljaspool Eestit. Tallinn Design House’i avamisega oleme andnud oma panuse Tallinna kui loome- ja kultuuripealinna kuvandisse ning tutvustanud Eesti disainbrände rahvusvahelisel areenil,” ütleb Tallinna Loomeinkubaatori juhataja Anu Lõhmus.

European Business Awards on on üks suurimaid ja tuntumaid ettevõtluskonkursse Euroopas, kus käesoleval aastal osales üle 33 000 ettevõtte 34st riigist, sealhulgas 65 ettevõtet Eestist.

Tallinna Loomeinkubaator liigub edasi konkursi finaalvooru, mis toimub 22.-23. mail 2018 Varssavis. Viimases voorus kandideeritakse Innovatsiooni kategoorias  üle-Euroopalisel tasandil.

EBA_National Winner_Ribbon_Horizontal

sexsut.comjavplays.com