Võta ühendust

Uudised

10. jaan. 2018

Tallinna Loomeinkubaator nomineeriti mainekal üle-Euroopalisel ettevõtluskonkursil

Pressiteade 10.01.2018

Tallinna Loomeinkubaator sai mainekal European Business Awards konkursil tunnustuse osaliseks kui nomineeriti Innovatsiooni kategoorias ‘One to Watch’ ettevõttena. Žürii hindas kõrgelt Tallinna Loomeinkubaatori poolt eelmise aasta mais avatud Tallinn Design House’i kui edukalt käivitatud disainerite ühisturundus- ja ekspordiplatvormi.

“Oleme Loomeinkubaatoris lisaks ärinõustamisele ja koolitustele alati toetanud ühisturundus ja -tegevusplatvorme. Tallinn Design House’i avamisega anname oma panuse Tallinna kui loome- ja kultuuripealinna kuvandisse ning tutvustame Eesti disaini rahvusvahelisel areenil. Meil on hea meel, et töö on vilju kandnud ja European Business Award hindab kõrgelt Loomeinkubaatori senist tegevust. See on tunnustus meie meeskonnale ja neile ligi 100-le disainerile, kellega me igapäevaselt koostööd teeme,” sõnab Tallinna Loomeinkubaatori juhataja Anu Lõhmus.

Adrian Tripp, European Business Awards tegevjuht, lisab: “Soovisime käesoleval konkursil laiemalt tunnustada selliseid ettevõtteid, kelle kiire arenguga kaasnes uute töökohtade loomine ja uute ärivõimaluste teke. ‘One to Watch’ tunnustust võib pidada edukuse sümboliks, mida hinnatakse Euroopa äriringkondades kõrgelt.”

Tallinna Loomeinkubaator liigub nüüd konkursil edasi järgmisesse vooru, kus kandideerib Innovatsiooni kategoorias parimaks ettevõtteks nii kohalikul kui üle-Euroopalisel tasandil, võitjad selguvad maikuus.

‘One to Watch’ ettevõtete nimekiri on leitav aadressil: www.businessawardseurope.com

Lisainformatsioon:
Tallinna Loomeinkubaator: Mart Brauer, +372 511 1920, mart@inkubaator.ee
EBA: Vanessa Wood, +44 796 6666 657, vanessa.wood@businessawardseurope.com

eba

sexsut.comjavplays.com