Võta ühendust

Uudised

3. okt. 2017

Tallinna Loomeinkubaator ja DIGIX tõid loome- ja digivaldkonna üksteisele veelgi lähemale

Alates oktoobrist tegutseb Loomeinkubaatori Veerenni 24 ruumides digitaalse loovmeedia inkubaator DIGIX. Inkubaator inkubaatoris koostöömudelis tuuakse loome- ja digivaldkond üksteisele veelgi lähemale. Sünergiline kooslus aitab kasvada nii olemasolevatel äridel kui sündida uutel põnevatel ideedel.

“DIGIX’i tulekuga Loomeinkubaatori ruumidesse anname üheskoos olulise sõnumi disaini- ja digimeediavaldkonnale: me tegutseme samas maailmas ja omame olulist ühisosa nii loome- kui ettevõtlusepoolel. Muidugi võidavad koostööst inkubaatori ettevõtjad, kellel avaneb ligipääs laiemale mentor- ja kontaktvõrgustikule ning ühisseminaridele,” ütleb Loomeinkubaatori juhataja Anu Lõhmus.

“Tulime Baltika kvartalisse kindla sooviga olla igapäevaselt lähemal teistele sama valdkonna ettevõtetele ja edukatele Eesti idufirmadele – meie naabriteks on siin TransferWise, Lingivst, Tank, Twilio ja üle 30 teise alustava ettevõtte. DIGIXi asukasfirmad tegelevad kõik digitaalse maailmaga. Tallinna Loomeinkubaatoris on paljud firmad seotud füüsilise maailmaga. Nende kahe kohtumispaikadel võib sündida palju huvitavat ja ma tahame selle juures olla, kui see juhtub,” lisab DIGIX’i juhataja Martin Aadamsoo.

Nii Loomeinkubaator kui DIGIX võtavad kuni oktoobri keskpaigani vastu uusi alustavaid ettevõtjaid.

Liitu Loomeinkubaatoriga enne 15. oktoobrit 2017, http://inkubatsioon.ee.
Liitu DIGIX digimeedia inkubaatoriga enne 10. oktoobrit 2017, http://digix.eu.

 

sexsut.comjavplays.com