Võta ühendust

Uudised

15. mai 2017

MELT Foorum 2017 programm nüüd avalik!

Ühe päeva jooksul, 30. mail on ligi 600 osalejal võimalik kuulata 25 suurepärast esinejat, kes jagavad oma praktilisi kogemusi tootearendusest ning pürgimisest välisturgudele. Räägitakse nii õnnestumistest kui ebaõnnestumistest.

Hommiku avab tunnustatud loovjuht ja mentor Henkka Hyppönen, millele järgneb tööstuse ja loomemajanduse koostöö vajalikkust lahkav paneeldiskussioon, mida veab ettevõtja ja majandusekspert Kristjan Lepik. Pärast lõunapausi jagunetakse viie erineva saali vahel, kus teemaderingi kuuluvad nii innovatsioon ja tootearendus, brändiarendus, eksport kui strateegiline disain. MELT Foorumi raames toimub ka Creative Business Cup Eesti eelvoor.

Lavale astuvad teiste hulgas Lauri Hirvesaar, hiljuti maailmakuulsa innovatsiooni-auhinna Edison Awardsi pronksi võitnud ettevõtte Cleveron disainijuht, kes õpetab suurelt mõtlema. Kontuur Leo Burnett loovjuht ja CEO Urmas Villmann tutvustab edukaid rebrändingu lugusid. Samal teema, Chemi-Pharmi näitel, jätkab ka Kristo Timberg.  Esteloni arendusjuht Alissa Vassilkova räägib üheks maailma hinnatuimaks innovaatoriks olemisest ning Estanc tegevjuht Mihkel Tammo aitab kasvada tööstusettevõttest teenusettevõtteks.

Tutvu programmiga http://melt.ee/#programm

MELT 2017 esinejate illustratsioonid on valminud andeka kunstniku Kätlin Kaljuvee sulest.

Registreeri ennast enne, kui on hilja! www.melt.ee

Jälgi MELT Foorumit sotsiaalmeedias: https://www.facebook.com/MELT-Foorum-205071973305310/?fref=t

Mida Sina arvad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

sexsut.comjavplays.com