Võta ühendust

Uudised

4. apr. 2017

Mais 2017 avatakse Rotermanni kvartalis Eesti disaini esindusruum Tallinn Design House

Tallinna Ettevõtlusinkubaatori poolt rajatud esindusruum on mõeldud Eesti disaini paremiku professionaalseks esitlemiseks nii kohalikele disainisõpradele kui välispublikule. Pikemaajaliseks eesmärgiks on edukate brändide viimine eksportturgudele ning brändide ekpordivõimekuse arengu toetamine. Esinduslikus müügikeskkonnas saavad oma väljapaneku disaintooted mööblist moeni.

30. märtsil toimus esimene tutvustav esitlus peatselt avatava disainipoe kontseptsioonist. Kuna Tallinn Design House ruumides käivad hetkel ehitustööd, siis toimus esitlus Katrin Kuldma esindusbutiigis Kentmanni tänaval. Amanjeda by Katrin Kuldma, Ülle Pohjanheimo ja Kristina Viirpalu rõivad, Kadri Kruusi nahkaksessuaarid, MyaMoon ehted, Liisu Arro keraamika ning 4ROOM valgustid kõlasid hästi kokku.

Tallinn Design House’i kodulehel saab peatselt jälgida disainbrände, mis on esindatud uues kauaoodatud esindusruumis.

Toimus ka sisukas diskussioon Eesti disainibrändide tänasest päevast ja tulevikuvõimalustest. Tallinna Ettevõtlusinkubaatori (TEI) tiim tutvustas mais 2017 avatava Tallinn Design House’i kontseptsiooni. TEI juhataja Anu Lõhmuse eestvedamisel loodud Tallinn Design House on Eesti esimene esinduslik moe- ja tootedisaini showroom. Tallinn Design House  mission on Eesti disainbrändide arengu motiveerimine ja toetamine ning ühine esitlus- ja ekspordiplatvorm.

Anu Lõhmus: “Tallinn Design House’il on suur roll ka esitluste ja sündmuste paigana, seda kõike toetab suur kinosein ning live-streamkaamera, mis võimaldab disaineritele oma kollektsioone uutmoodi ja vahetult esitleda, nii Eestis kohapeal kui ka muule maailmale. Esindusliku ruumi idee on olnud unistuseks paljudele disaineritele ja mitmetele organisatsioonidele, kuhu kutsuda väliskülalisi, partnereid ja sisseostjaid”.

Tallinn Design House esindusruum avatakse Rotermanni kvartali uues renoveeritud osas kuulsa Stalkeri käigu vahetus naabruses. Interjöör valmib sisearhitekt Igor Volkovi käe all. Tallinn Design House tunnusgraafika on loodud Atko Janusoni poolt. Platvormi rajamisse on kaasatud mitmeid kohalikke ja rahvusvahelisi valdkonna asjatundjaid.  Esinduruum avab külastajatele uksed juba maikuus. Täpsema info leiate kodulehelt www.tallinndesignhouse.com ja Facebookist https://www.facebook.com/tallinndesignhouse

 

Lisainformatsioon:
Anu Lõhmus
Juhatuse liige
Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid SA
anu@inkubaator.ee
5646 5868

 

Mida Sina arvad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

sexsut.comjavplays.com