Võta ühendust

Uudised

30. mai 2018

Loomeinkubaatoris toimus ärikohtingute formaadis Ringliiklus

29. mail toimus Tallinna Loomeinkubaatoris ärikiirkohtingute formaadis sündmus Ringliiklus.

Kiirkohtingu formaadis Ringliiklusel said Loomeinkubaatori ettevõtjad 20 minuti jooksul tutvuda erinevate mentoritega, vahetada infot oma ettevõtte hetkeseisu ja tulevikuplaanide osas ning võimalikke kokkupuutepunkte tulevaseks mentorkohtumisteks.

Ringliiklusel osales 15 Loomeinkubaatori ettevõtet ja 13 mentorit ekspordi, äristrateegia, turunduse, loomemajanduse ja juhtimise valdkondadest. Esindatud olid intellektuaalomandi kaitse spetsialist Almar Sehver, tootmis- ja logistikavaldkonnast Siiri Käpa, Amazoni asjatundja Mihkel Moosel, äristrateeg Kadri Ugandi, juriidilise poole nõustaja Pirjo Jha, brändingu ja teenusedisaini spetsialist Rauno Pello, fotograaf Iris Kivisalu, pakendite ja teenusedisaini tundja Satoshi Joshua Ogawa, rahvusvahelise müügi ja IT-ga tegelev Heiti Mering, brändingu ja teenusedisaini strateeg Jaana Ziius, rahvusvaheliste ärivõrgustike looja Kari Maripuu, strateegilise üldjuhtimise spetsialist Margus Alviste ja startup valdkonnast Peeter Mark.

Tagasiside Ringliiklusele oli äärmiselt positiivne. Mitmed ettevõtted said oma tegemistest täiesti uue pildi, mida kujundasid erinevate valdkondade spetsialistid ning oma tegevuse analüüsimine teistest vaatenurkadest.

Kindlasti korraldatakse taolisi ärikohtinguid ka tulevikus.

Ringliikluse galeriid saad vaadata meie Facebooki lehel >>