Võta ühendust

Uudised

18. sept. 2017

Loomeinkubaator kutsub jõulueelsele disainiturule Bazaar müüma!  

Disainiturg Bazaar tuleb juba kuuendat korda. Turg toimub laupäeval, 2. detsembril Loomeinkubaatori ruumides 4-l korrusel (Veerenni 24, Baltika kvartal, Tallinn).

Pakume külastajatele võimalust veeta üks mõnus laupäev ja soetada juba detsembri alguses jõulukingitused parimate kodumaiste disaintoodete hulgast enne kiiret pühadeaega.

Kutsume Eesti disainerbrände oma tooteid müüma!

Selleaastased uuendused Bazaaril: väga teretulnud on eelmiste hooaegade tooted ja spetsiaalsete hindadega näidised. Soovime pakkuda Bazaari külastajatele tavapärasest teistsugust disainiturgu, kus üheks suunaks on outlet müük. Usume, et disainituru uus kontseptsioon võimaldab saada suuremat meediakajastust ning Bazaari külastab veelgi laiem ostjaskond kui varasematel aastatel.

Registreerumine Bazaarile kestab 22. oktoobrini 2017. Osalustasu on 30 eurot (+ km). Tallinna Loomeinkubaatori ja Tartu Loomemajanduskeskuse inkubantidele ja vilistlastele kehtib soodushind 25 eurot (+ km). Osalustasus sisaldub: Loomeinkubaatoris määratud müügikoht, vajadusel üks laud ja tool, müüjate tutvustus ja reklaam erinevates meediakanalites.

Loomeinkubaator teeb registreerunud müüjate seast valiku, milles lähtume ruumilistest võimalustest, outlet-müügi fookusest, varasemast bazaari-kogemusest ning soovist pakkuda külastajatele laia, uudset ja põnevat valikut. Kõigi registreerunutega võtame ühendust hiljemalt 03. novembril 2017.

Ka sel aastal tegutsevad erinevad pop-up kohvikud, avatud on Loomeinkubaatori stuudiod ning ateljeed.

REGISTREERI BAZAARILE MÜÜJAKS >>
Kõik lisaküsimused on teretulnud maarja@inkubaator.ee.

 

sexsut.comjavplays.com