Võta ühendust

Uudised

1. okt. 2018

Loomeinkubaator kutsub jõulueelsele disainiturule Bazaar müüma

Disainiturg Bazaar toimub sellel aastal juba seitsmendat korda. Turg toimub laupäeval, 8. detsembril Loomeinkubaatori ruumides 4-l korrusel (Veerenni 24 C, Baltika kvartal, Tallinn).

Pakume külastajatele võimalust veeta üks mõnus laupäev ja soetada juba detsembri alguses jõulukingitused parimate kodumaiste disaintoodete hulgast enne kiiret pühadeaega.

Kutsume Eesti disainerbrände oma tooteid müüma!
Soovime pakkuda Bazaari külastajatele tavapärasest teistsugust disainiturgu, kus üheks suunaks on outletmüük. Väga teretulnud on eelmiste hooaegade tooted ja spetsiaalsete hindadega näidised. Usume, et see võimaldab saada suuremat meediakajastust ning Bazaari külastab veelgi laiem ostjaskond kui varasematel aastatel.

Registreerumine Bazaarile kestab 28. oktoobrini 2018. Osalustasu on 30 eurot (+ km). Tallinna Loomeinkubaatori ja Tartu Loomemajanduskeskuse inkubantidele ja vilistlastele kehtib soodushind 25 eurot (+ km). Osalustasus sisaldub: Loomeinkubaatoris määratud müügikoht, vajadusel üks laud ja tool, müüjate tutvustus ja reklaam erinevates meediakanalites. Registreerida saab SIIN.

Loomeinkubaator teeb registreerunud müüjate seast valiku, milles lähtume ruumilistest võimalustest, outlet-müügi fookusest, varasemast bazaari-kogemusest ning soovist pakkuda külastajatele laia, uudset ja põnevat valikut. Kõigi registreerunutega võtame ühendust hiljemalt 05. novembril 2018.

Ka sel aastal tegutsevad pop-up kohvikud, avatud on Loomeinkubaatori stuudiod ning ateljeed.

Kõik lisaküsimused on teretulnud maarja@inkubaator.ee.