Võta ühendust

Uudised

7. aug. 2017

Läti disaini pop-up pood Telliskivi poetänaval

Loomeinkubaatori inkubant avas Telliskivis Läti disainerite pop-up poe

Augustis on Telliskivi pop-up poe vallutanud noored ja talendikad Läti disainerid. Külalisdisainerid esitlevad oma innovaatilisi ja põnevaid rõivaid ja aksessuaare nii meestele, naistele kui ka lastele.

BE-WITH innovaatilised rõivad kallistuste ja puudutuste jaoks
https://shop.be-with.co/pages/story

Be-with rõivastel on salajane avaus soojadeks kallistusteks. Kallistus on kõige südamlikum kingitus oma lähedasele, väljendades oma häid kavatsusi ning on kõige edukam stressileevendaja. Be-with rõivaste materjalid on keskkonnahoidlikud, naturaalsed ja nahasõbralikud. Rõivaste geomeertiline disain ja puhtad jooned võimaldavad riietust kanda nii vabal ajal kui ka pidulikumal üritusel.

YUTA disainrõivad kaasaegsele ja sõltumatule naisele
https://www.yuta.lv/pages/about-us

Kombinatsioon kvaliteetsest kangast ja maitseka selge joonega rõivad, mis mugavust kaotamata on elegantsed ja sobivad erinevateks sündmusteks. _Yuta_ soovib, et tema loomingu kandjad näeksid veatud välja ja neil oleks riietuses mugav.

SLOW luksuslikud SPA ja rannarõivad
https://www.facebook.com/SLOWbeachwear/

SLOW inspiratsiooniks on loodus ja naiselikkus. SLOW riietust kandev naine on enesekindel, kuid samas õrn ning õilmistev. Kollektsiooni iseloomustab klassikaline siluett mis sobib kandja kehajoontega, iga detail on läbimõeldud toetamaks kandja enesekindlust. SLOW rõivad peatavad aja ja lubavad nautida suve läbi nelja aastaaja.

SOFIA LARK ehted karakteriga naistele
https://sofialarkshop.com/pages/about-us

Naised näitavad oma olemust mitmel viisil, sealhulgas ka ehteid. Sofia Lark ühendab naiselikkuse ja elegantsi ja annab võimaluse ennast tunda jumalannana.

BLACK BAG minimalistlikud nahast kotid
https://blackbagstore.com/pages/about-us

Black Bag´i kotid on funtsionaalsed ja looduslikust nahast, mis on toodetud Läänemere piirkonnas. Kotte on igale maitsele ja sündmusteks – ridikülid, mahukad õlakotid, stiilsed kotid lapsevankritele. Peamisteks väärtusteks on lakoonilised jooned, minimalistilik stiil ja koti funtktsionaalsus. _Black Bag_´i eesmärgiks on mitte olla kinni ajutistes moesuundades aga pakkuda oma kandjatele väljakujunenud ja individuaalse stiiliga nahkkotte.

KIDLÍNÓ orgaanilised lasteriided
http://kidlino.eu/our-story/

KIDLÍNÓ lasteriided on moodsa joone ning Skandinaavia mõjutustega. Kombineeritud lahendusi iseloomustavad spetsiifilised tekstuurid ja materjal. Iga ese on käsitsi valmistatud orgaanilistest kangastest ja sisaldavad lapse arengut soodustavaid riideelemente. Unikaalse stiiliga riided sobivad nii tüdrukutele kui ka poistele (kuni 8-aastastele või pikkuseni 128cm). Kõik tooted on valmistatud Lätis ja Õiglase Kaubanduse märgiga.

Pop-up pood jääb avatuks 2.08.-30.08.2017, esmaspäevast reedeni kell 10.00-18.00 ja nädalavahetustel kell 11.00-17.00.

Esindaja
Jaanika Kikkas
Agate Art Mend OÜ
+372 56651858
info@agate.ee
https://www.facebook.com/Latidisaini/?fref=ts
Telliskivi Pop-up pood, Telliskivi 60a, Tallinn

sexsut.comjavplays.com