Võta ühendust

Uudised

13. märts 2017

Korjus Design-i loodud Moepusle pälvis eksporditoetuse summas 4500 eurot

SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid annavad alates 2013. aastast kuni kaks korda aastas välja eksporditoetusi välisturgudele sisenemiseks.

2017. aasta I voorus esitasid oma taotluse koos ekspordiplaaniga neli ettevõtete: Korjus Design, Kaleidoskop Fashion, Paych ja miDeer. Nelja osaleja seast valiti seekordseks eksporditoetuse saajaks Korjus Design, kelle 5600 eurost ekspordiprojekti toetatakse 4500 euroga.

Valikul panid komisjoni liikmed lisaks toetuse andmise korras sätestatud asjaoludele – ekspordiprojekti realistlikkus, referentsid, positsioneering, sihtgrupp, meeskond, eelarve – rõhku teenuse/toote teadmismahukusele, töökohtade loomisele, päritolumaa mainekujundusele ja tühimõju vältimisele.

Korjus Design-i poolt loodud Moepusle on uudne moemäng terves maailmas, mis annab võimaluse väikestel moehuvilistel kokku panna just talle sobiva kleidi, pluusi, seeliku või miks mitte ka mantli. Moepusle levitamise eesmärgiks on luua maailm, kus lapsed oleksid loovad, vastutustundlikud oma tarbimise suhtes ja väärtustaksid jagamiskultuuri

“Mul on tõesti hea meel, et Moepusle on kiiresti Eesti laste ja lastevanemate lemmikute sekka jõudnud. See annab enesekindlust, et õnnestume ka esimestel sihtturgudel ning Loomeinkubaatori toetus aitab märgatavalt võimendada meie eksporditegevusi. Antud toetuse raames soovime esmajärgus siseneda Soome ning Suurbritannia turgudele, kus meie eesmärgiks on müüa esimesel aastal kokku 8000 Moepuslet”, kommenteerib toetuse võitu Korjus Design OÜ juhatuse liige Karen Korjus.

Soovime Moepuslele suuri unistusi ning edukat uute turgude vallutamist!

Mida Sina arvad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

sexsut.comjavplays.com