Võta ühendust

Uudised

23. sept. 2016

Inkubaatoris alustanud idufirma INZMO uus kindlustuslahendus viis maailma juhtivasse ärikiirendisse

Eestlaste start-up INZMO tõi koostöös Gjensidige kindlustusega turule innovatiivse rakenduse, mis võimaldab mobiiliäpis sõlmida kindlustust vaid sekunditega.

Kindlustuslahendust pakkuv idufirma valiti äsja San Franciscos toimuvasse maailma juhtivasse ärikiirendisse 500 Startups. See teeb INZMO’st esimese Eesti start-up’i, mis juba enne toote turuletoomist mainekasse kiirendisse on saanud.

Uus lahendus loob innovatsiooni kindlustusmaastikul, muutes igapäevaste kindlustustoodete soetamise nutitelefonis kiireks ja kasutajasõbralikuks.

“Meie sihtrühm, kelleks on millenniumipõlvkond, kontrollib oma nutitelefoni keskmiselt üle 150 korra päevas ning 72 protsenti neist eelistab sooritada oste mobiilikeskkonnas, mistõttu on ka kindlustusettevõtetel viimane aeg pakkuda sarnaselt pangandusele kindlustust mobiilirakenduste kaudu,“ ütles INZMO tegevjuht ja kaasasutaja Meeri Klausen. Ta märkis, et seetõttu otsustasid nad välja töötada kaasaegse kindlustuslahenduse, mis võimaldaks erinevaid personaalseid kindlustusi soetada nutitelefonis mõne klikiga. Sealhulgas auto-, mootorratta-, jalgratta, elektroonika või järgmise reisi kindlustust. Samuti on võimalik kindlustusäpis hõlpsalt esitada ka infot kahjujuhtumite toimumise kohta.
Lisaks poliiside kiirele soetamise võimalusele, soovib INZMO muuta kindlustuse tulevikus ka soodsamaks.

INZMO meeskond liitus inkubaatoriga 2014.aastal ja inkubaatoris arendasid nad esmalt jalgratta registrit Bike-ID nime all. 2016. a kevadel toodi esmakordselt turule jalgrattakindlustuse Bike-ID kindlustusäpp ning tänaseks on koostöös rahvusvaheliste kindlustusandjatega loodud lahendus laiema hulga kindlustustoodete pakkumiseks üle INZMO nimelise mobiilirakenduse.

Kuidas tundus idee teostamise algus ja kas tänaseks maailma juhtivas ärikiirendis silma jäänud idufirma meeskond soovitaks inkubaatoriga liituda, räägib Risto Klausen videos, mida näeb meie Facebooki lehelt SIIT.

Mida Sina arvad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

sexsut.comjavplays.com