Võta ühendust

Uudised

3. juuni 2013

Ehtekunstnik Kaia Saarna ootab salongiõhtule

6. juunil kell 17.30 toimub showruum-moepoes ZERO° Kreekas elava noore eestlannast ehtekunstniku Kaia Saarna salongiõhtu. Uudistamiseks ja soetamiseks on välja pandud autoriehted, mis on mõjutusi saanud nii Kreekast kui ka Eestist.

Ehtekunstnik Kaia Saarna on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemias ehteeriala BA, olnud vahetusüliõpilane Slovakkias, täiendanud end Saksamaal ja Kreekas. Tema looming on naiselik, unistav, karge ja looduslikult lihtne.

Kaia Saarna ehtekavandid on originaallooming ja ehe säilitab oma kordumatuse ning väärtuse ka pikkade aastate jooksul. Ajakirjale Cosmopolitan antud intervjuus on Kaia öelnud: “Ehe peab olema osa tervikust ja aitama rõhutada isiksusele omaseid jooni, mitte mõjuma võõrkehana. Selle abil saab teavitada ümbritsevaid oma harjumusest, elustiilist ja veendumusest. Autoriehteid kannavad inimesed, kes soovivad endale ajatut ehet ega osta hooajakulinaid.”

Enamuse oma ajast on Kaia elanud Hiiumaal ja peaaegu kõik ehete ideed on alguse saanud just sellelt saarelt. Viimased 10 kuud on ta elanud Kreekas, kust kindlasti kunstnik on palju mõjutusi saanud. Materjalidena kasutab Kaia Saarna enamasti kulda, hõbedat, vääriskive ja looduslikke materjale.

PS. Meie ZERO° on üsna pisike. Seetõttu palume enda osalemisest teada anda e-aadressil iris@inkubaator.ee hiljemalt 6. juunil kell 12.

Mida Sina arvad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

sexsut.comjavplays.com