Võta ühendust

Uudised

15. apr. 2015

CREA suveakadeemiates arendatakse ettevõtlust loovuse ja tehnoloogia koostöös

CREA suveakadeemiate võrgustik kutsub tudengeid rahvusvahelises koostöös uuenduslikke äriideid arendama. Edukaimad tiimid saavad võimaluse osaleda rahvusvahelisel äriideede võistlusel Milanos. 

Suveakadeemiad keskenduvad ettevõtlusoskuste arendamisele, kuid igal akadeemial on siiski erinev rõhuasetus. Samas on kõikjal võimalus kohtuda oma eriala professionaalidega, kelle abil vormida oma ideest tegelik äri. Akadeemiate kahenädalase programmi käigus arendavad osalejad koos juhendajate ja nõustajatega meeskondi, kinnistavad idee aluseks olevaid eeldusi ning esitlevad oma ambitsioone.

Juunist septembrini 2015 toimuvad üle Euroopa kuus kahenädalast suveakadeemiat. Need on avatud kõigile Euroopa ülikoolide tudengitele, doktorantidele ning teadustöötajatele, kes soovivad realiseerida infotehnoloogia ja loomeettevõtlusega seotud äriideid. Igast akadeemiast valitakse tegutsevate äriinglite osalusel välja kaks tiimi osalema novembris 2015 toimuvale CREA äriideede võistlusele.

Tallinna Ettevõtlusinkubaator viib Eestis toimuva akadeemia läbi 17. ‑ 28. augustil 2015 ning kahenädalase suveakadeemia käigus keskendutakse äriidee elluviimiseks vajalike eelduste loomisele, toote ja meeskonna arendamisele ning kliendihüpoteesi ja esitluse ülesehitamisele. Kavas on ka ööbimisega seminar linnast väljas. Kahele parimale tiimile 300-eurone toetus CREA äriideede võistlusel osalemiseks.

CREA suveakadeemias osalemine on tasuta. Osalejate kanda jäävad vaid reisi – ja majutuskulud.

Avaldusi Tallinna suveakadeemias osalemiseks saab esitada F6S-i veebivormi kaudu veebiaadressil  https://www.f6s.com/tallinnincubators/apply kuni 15. maini 2015. Programmi korraldajad teevad laekunud avalduste hulgast valiku.

CREA suveakadeemiate projekt on rahastatud Horizon2020 Euroopa Liidu teadusuuringute ja innovatsiooni programmist. Projekti raames korraldatakse kaks vooru suveakadeemiaid aastatel 2015 ja 2016.

Projekti eesmärk on arendada täiendushariduse raamistikku, mille kaudu on tudengitel ja teadustöötajatel lihtne luua uusi loomemajanduse ja IKT ettevõtteid. Partneritel on kavas võrgustikku laiendada, kaasates ülikoole, inkubaatoreid ja arenduskeskusi kõikjalt Euroopast.

Kontakt ja lisainformatsioon: Kristjan Niinemaa, kristjan@inkubaator.ee

Üldinfo: www.creasummeracademy.eu

Mida Sina arvad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

sexsut.comjavplays.com