Võta ühendust

Uudised

13. apr. 2015

Ärikiirkohtingu Ringliiklus inspiratsiooniesinejaks on digitaalmeedia ekspert James Whatley

12. mail juba kuuendat aastat korraldataval ärikiirkohtingul Ringliiklus on inspiratsioonikõnelejaks James Whatley, kes juhib Londonis Ogilvy & Matheri reklaamiagentuuris digitaalmeedia osakonda.

Tema vastutusalasse kuulub erinevate integreeritud digitaalse, mobiilse ja sotsiaalmeedia strateegiate välja töötamine, alates planeerimisest ja loovjuhtimisest ning lõpetades elluviimisega. James’i argipäevad mööduvad Ogilvy & Matheri meeskonnga luues erinevatele brändidele kampaaniaid, mida armastatakse, jagatakse ning millest alati räägivad miljonid inimesed.

Vabal ajal on James tervislikus sõltuvuses internetist, kõigest kinoga seotust ja ta armastab mängida frisbyt. Rohkem saab temast teada Twitterist @whatleydude või tema blogist whatleydude.com.

James Whatley inspiratsiooniloengule saad registreeruda SIIN

Päeva teises pooles jätkame ärikiirkohtingutega ehk15-minutiliste kohtumistega ettevõtjate ja ekspertide vahel. Osalejatel on võimalik valida paarikümne eksperdi seast välja just need viis, kelle nõu ja abi neil enam vaja on. Eksperdid jagunevad erinevatesse valdkondadesse, näiteks eksport, turundus/bränding, ettevõtlus/juhtimine, start-up ja loomemajandus/disain.

Mida Sina arvad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

sexsut.comjavplays.com