Võta ühendust

Uudised

24. apr. 2017

Ämmaemandaga saab nüüd internetis Live Chattida

Arusaam, et ämmaemand on vaid raseduse ja sünnituse spetsialist, on iganenud müüt. Tegelikult õpib ämmaemand ülikoolis neli ja pool aastat, läbides kõik naise tervist puudutavad ained ja praktikad. Seega on tegemist tervishoiuspetsialistiga, kes tunneb tervet naise elukaart sünnist surmani. Meie poole saavad pöörduda kõik tüdrukud ja poisid, naised ja mehed, kellel on naise või lapse tervist puudutav küsimus.

Meie inkubant Callmidwife.com lehel avati ämmaemanda Live Chat ehk reaalajas toimuv kirjalik nõustamisteenus. Siiani on ettevõte tegutsenud ämmaemanda nõuandetelefoni 12252 opereerimisega.

Nõuandetelefoni 12252 töö käigus selgus, et paljud kliendid soovivad oma probleemidest ka pilte saata. Siiani oli see väga keeruline, nad saatsid pildi e-kirja teel ja helistasid seejärel uuesti tagasi. Samuti on palju naisi ja mehi, kes ei soovi helistada ja tahavad anonüümselt kirjutada. Nüüd on see võimalus olemas ja ka telefoniteenus jääb edasi püsima.

Lähipäevil avatakse Live Chat teenus ka venemaal, kus esialgu on Peterburi naistel ja meestel võimalus kasutada tasulist veebisilda Eesti ämmaemandatega.

Artikkel ilmus: http://arileht.delfi.ee

Mida Sina arvad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

sexsut.comjavplays.com