Võta ühendust

Uudised

16. märts 2017

2017 Kuldnõela ja Hõbenõela kuue nominendi seas on kaks Inkubaatori vilistlast ning üks tänane inkubant

Moe- ja disainiekspertidest koosnev Kuldnõela žürii on Eesti disainerite seast välja valinud nominendid, kes kandideerivad sel aastal Kuldnõela ja Hõbenõela auhindadele. Eesti ainsate moedisaini auhindade võitjad selguvad sügisese Tallinn Fashion Weeki raames toimuval Kuldnõela galal.

Eesti moedisaini auhinnaga Kuldnõel tunnustatakse silmapaistva moelooja järjepidevat tööd vähemalt viie viimase aasta vaates. Silmas peetakse kollektsioonide kvaliteeti ja funktsionaalsust, ajakohasust ja ilu, samuti pööratakse tähelepanu müügiedule ning ekspordivõimekusele. Kuldnõela nominentide seas on Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite vilistlane Kadri Kruus. Lisaks Kristina Viirpalu, kaubamärgiga KV Couture ja Marit Ilison.

Kuldnõela kõrval antakse välja ka Hõbenõel, millega pärjatakse julge pealehakkamise, erakordse ettevõtlikkuse, särava idee ja energilise teostuse eest moelooja, kaubamärk või kollektsioon, mis on olnud viimase aasta kõige silmapaistvamaks komeediks meie moetaevas. Hõbenõela nominentide seas on Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite tänane inkubant Mari-Liis Saretok, kaubamärgiga Kokomo Collection ja vilistlane Xenia Joost. Lisaks Mare Kelpman, kaubamärgiga Kelpman Textile.

Kuldnõela ja Hõbenõela kollektsioonid jõuavad lavale sügisese Tallinn Fashion Weeki raames, 12. oktoobril Vaba Laval toimuval Kuldnõela galal.

Pikema artikli leiate Femme lehelt.

 

Seni soovime kõikidele nominentidele loovat kätt kollektsioonide loomisel!

Mida Sina arvad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

sexsut.comjavplays.com