Võta ühendust

Arenduskeskus

2009. aasta septembris Baltika kvartalis uksed avanud Loomeinkubaator (Veerenni 24, Tallinn) on sobiv paik loomemajanduse valdkonnas tegutsevatele alustavatele ja kasvavatele ettevõtjatele.

2012. aastal tegevust alustanud Loomemajanduse Arenduskeskus pakub loovettevõtetele ning – isikutele ettevõtlust arendavat, rahvusvahelistumist toetavat ja välisturgudel müügi võimendamise tuge.

Koostöös paraneb loomeettevõtjate nähtavus klientide hulgas ja muudes olulistes sihtgruppides ning paraneb loovisikute võime mõista äri ja selle tegemise eeldusi. Me loome võimaluse ühisturunduseks, koostööks ja müügikanalitega kontaktide loomiseks, suunates kliendi tähelepanu vajadusele tagada äri jätkusuutlikkus. Eesti loomemajandusmaastikul omab AK kontakti kõigi oluliste tegijatega. 

Meie teenuseid kasutavad aktiivsed ja tegusad moedisainerid, filmi- ja animatsioonitootjad, fotograafid, ehte-, klaasi- ja nahakunstnikud ning paljud teised loomevaldkondades tegutsejad.  Loome kõik tingimused, et võimaldada ettevõtjatel jõudsalt areneda ja kasvada. Meie klient on hea olla, alati toimub midagi – põnevad koolitused, töötoad, näitused või stuudiomüügid.

2010. aastal pälvis Loomeinkubaator ülemaailmsel Best Science Based Incubator konkursil enam kui 50 osaleja seast auhinnalise II koha ettevõtlikkuse loovuse ja kultuuriga sidumise valdkonnas.

Soovid rohkem informatsiooni? Võta ühendust!
Vastame hea meelega Sinu küsimustele:
anu@inkubaator.ee.

Loomeettevõtete inkubatsioon on aastatel 2015-2016 rahastatud EASi loomemajanduse inkubatsiooni arendamise toetusprgrammist projekti “Tallinna Loomeinkubaatori arendamine ja kvaliteetse mitmekülgse tugiteenuse pakkumine alustavatele ettevõtjatele” raames (Euroopa Regionaalarengu Fond).

Screen Shot 2015-09-23 at 11.40.21 AM