Võta ühendust

Ettevõtluse ABC

Enne ettevõtlusega alustamist peaksid endalt küsima vähemalt kolm küsimust:

  • Mida teha? 
  • Kuidas teha? 
  • Kellele teha?

Esmalt on oluline selgeks mõelda ja kirjeldada enda äriideed, meeskonna oskuseid ja finantsplaane. Leia vastused küsimustele: Millist toodet või teenust Sinu ettevõte pakub? Mis on selles uut ja põnevat? Määratle kliendigrupid ning hinda konkurentsisituatsiooni. Oluline on kaardistada enda konkurendid ning leida enda eelis – miks peaksid potentsiaalsed kliendid just Sinu ettevõtet ja toodet/teenust eelistama?

Hinda ka investeeringuvajadus esimese müügini jõudmiseks. Mis on selle katteallikas? Kahtlemata on tarvilik ka kirjeldada enda meeskonda – kes on Sinu meeskonnas, milline on nende roll ja professionaalne taust? Seejärel kaardista, mida oled äriidee elluviimisel juba saavutanud.

Küsimustele vastamisel ja plaanide viimistlemisel on abiks brožüüri Alustava ettevõtja teejuht sirvimine.

Kopli ettevõtlusinkubaatorisse (Kopli 98, IIII korrus, Tallinn) ootame ettevõtlusest huvitatuid, keda igal teisipäeval kell 13.30 – 16.30 nõustavad äritegevuse esimestes sammudes Tallinna Ettevõtlusinkubaatori konsultandid.

Eelnevalt on vajalik konsulatsiooniaeg broneerida, helistades telefonil: 604 0610 või kirjutades e-kiri aadressile erika@inkubaator.ee.