Võta ühendust

Blogi

17. aug. 2016

Nädalavahetuse moemaitsed Villa Ammendes

13. augustil esitleti Pärnus moeetendusel “Maitstes Moodi” 19 Eesti moedisaineri loomingut sümbioosis peente maitsetega Villa Ammende suurepärasest köögist ning muusikaelamusega Helen Adamsonilt. Moeetendus toimus kahes osas: noorte ja andekate Eesti disainerite looming ning Eesti luksusbrändide Amanjeda by Katrin Kuldma ning Ülle Pohjanheimo sügiskollektsioonid.

“Mul on hea meel ka rohkearvulise rahvusvahelise publiku üle moeõhtusöögil, külalised  Moskvast, Peterburist ja Usbekistanist nautisid Eesti moe parimaid palasid. Ka kiidan noorte disainerite uudseid lahendusi ja terviklikke väljapanekuid”, ütles Amanjeda loovjuht Katrin Kuldma.

Moeõhtusöök oli kauniks krooniks kogu nädala Villa Ammendes avatud olnud ZERO° pop-up poele. Juba teist aastat Villa Ammendes olnud ZERO° pop-up pood võeti taaskord nii pärnakate kui ka turistide poolt väga hästi vastu, esindatud olid Eesti disainerite paremik: rõivadisainerid Pohjanheimo, Amanjeda, Kokomo, Anneli Arro, KÄT, Vilve Unt, Mare Kelpman, Liisa Soolepp, Raili Nõlvak, Diana Arno ja Whitetail; ehtedisainist Seco, Anneli Tammik, MyaMoon, Astrid Rajalo; Kadri  Kruusi nahast kotid, Teenu ning Xaos aksessuaarid ja Kätlin Kaljuvee siidsallid. Lisaks kaks üllatusdisainerit Peterburist – Hvorost Clothing ja NOEL Concept.

Rohkem pilte moeshowst ja üritusest leiad SIIN

ZERO°  pop-up poodi ja moeõhtusööki korraldavad Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid ja Tartu Loomemajanduskeskus koostöös Villa Ammendega.

 

 

Mida Sina arvad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

sexsut.comjavplays.com