Võta ühendust

Tallinn Design House

2009. aasta septembris Baltika kvartalis uksed avanud Loomeinkubaator  on sobiv paik loomemajanduse valdkonnas tegutsevatele alustavatele ja kasvavatele ettevõtjatele.

2012. aastal tegevust alustanud Loomemajanduse Arenduskeskus pakub loovettevõtetele ning – isikutele ettevõtlust arendavat, rahvusvahelistumist toetavat ja välisturgudel müügi võimendamise tuge.

Koostöös paraneb loomeettevõtjate nähtavus klientide hulgas ja muudes olulistes sihtgruppides ning paraneb loovisikute võime mõista äri ja selle tegemise eeldusi. Me loome võimaluse ühisturunduseks, koostööks ja müügikanalitega kontaktide loomiseks, suunates kliendi tähelepanu vajadusele tagada äri jätkusuutlikkus. Eesti loomemajandusmaastikul omab AK kontakti kõigi oluliste tegijatega. 

Meie teenuseid kasutavad aktiivsed ja tegusad moedisainerid, filmi- ja animatsioonitootjad, fotograafid, ehte-, klaasi- ja nahakunstnikud ning paljud teised loomevaldkondades tegutsejad.  Loome kõik tingimused, et võimaldada ettevõtjatel jõudsalt areneda ja kasvada. Meie klient on hea olla, alati toimub midagi – põnevad koolitused, töötoad, näitused või stuudiomüügid.

.

TALLINN DESIGN HOUSE

.

2017. aasta kevadel avatud Eesti disaini esindusruum Tallinn Design House on uuenduslik  multifunktsionaalne keskkond, kus toimuvad interaktiivsed kohtumised disaini ja moega.

Rotermanni kvartalis paikneva esindusruumi avamisega laiendame showroom ZERO° senist tegevust – nüüd on külastajatel võimalik tutvuda kogu Eesti disaini hõlmava esindusliku väljapanekuga moest mööblini. Meeldejääva ostukogemuse tagab stiilne inetrjöör ja eritähelepanu igale disainibrändile väljapanekus.

Esindusruumile annavad lisaväärtust kaasaegsed IT-lahendused, mille abil on disaineritele loodud võimalus reaalajas ja järelvaatamise abil oma brändi- ning tootetutvustuseks. Lisaks kaubandus- ja esitluspindadele pakume disaineritele võimalust viia läbi kontaktüritusi, kuna loodav keskkond on sobiv ka väiksemateks koosolekuteks, töötubadeks ja videoseanssideks. Kindlasti saab Tallinn Design House’st tulevikus atraktiivne kultuuriturismi sihtkoht ja loomeettevõtluse tugikeskus, kus Eesti disaini on võimalik tutvustada rahvusvahelisel tasandil.

Ootame Tallinn Design House’i inspireerivasse keskkonda oma sündmusi korraldama kõiki moe- ja disainikooslusi Eestist ning välismaalt!

Rohkem infot leiate Tallinn Design House kodulehelt www.tallinndesignhouse.com.