Võta ühendust

Meeskond

 • Anu Lõhmus

  Juhatuse liige
  Mob 5646 5868
  anu@inkubaator.ee
  Vabal ajal armastan vabas õhus liikumist, talvel suuskadel, suvel rulluiskudel. Suure loodusesõbrana meeldib koos oma shetlandi lambakoera Lordiga metsas uitada. Olen end omas elemendis ateljees ehtekunstimaailma saladusi avastades ning pintsli ja värvidega molberti ees – vaadeldes ja mõistatades, valgust ja varje püüdes. Hindan kodust kaminatuld ja kammerlikke õhtuid sõpradega.
 • Kadri Karma

  Konsultant
  Mob 5567 4685
  kadri@inkubaator.ee
  Mulle meeldib leida ilu igas hetkes ja inimeses, näha sündmuste positiivset poolt. Usun, et elus on oluline olla siiras, julge, avatud ning oskus võtta erinevad väljakutseid vastu mõistval ja armastaval moel. Kõigel on alati lahendus ja läbi koostöö jõuab sageli kaugemale kui üksi. Naudin oma pere ja lähedaste seltsis veedetud aega. Mulle meeldib sport, head raamatud, mood, mõnusad maitseelamused ja reisid. Seejuures Itaalia kõigi oma võludega on mu favoriit.
 • Mari-Ann Meigo Fonseca

  Konsultant
  Mob 5346 0919
  mariann@inkubaator.ee
  Mind paeluvad uued väljakutsed ning usun, et pidev nii enda kui maailma edasiareng on põnev ja oluline. Suure uudishimu tõttu armastan väga reisida ning osa saada teistest kultuuridest ja mõttemaailmadest, kuid ilmselt just seetõttu olen huvitatud ka innovatsioonist ja idufirmadest. Seejuures pakub mulle eelkõige huvi moe- ja disainivaldkonna ning ökoinnovatsiooniga seonduv.
 • Maarja Hirv

  Projektijuht
  Mob 5627 9955
  maarja@inkubaator.ee
  Mulle meeldib nii minu töö kui ka inimesed, kellega koos ma töötan. Olen väga suur Eesti disaini fänn, kutsun kõiki tarbima kvaliteeset Eesti disaini. Samuti naudin head sööki ning olen loomult korilane. Vabal ajal naudin kõige ägedamaid hetki oma laste – Konradi ja Natali Käbiga.
 • Mariko Kolk

  Turundusjuht
  Mob 508 9975
  mariko@inkubaator.ee
  Mind inspireerivad targad ja hakkajad inimesed, kelle pealt on mul võimalus ka ise õppida ning arenenda.
 • Kersti Tänavsuu

  Pearaamatupidaja
  Mob 501 7959
  kersti@inkubaator.ee
  Mulle meeldib vana hea klassikaline muusika. Kui reede õhtul lisandub sellele veel hea seltskond ning maitsemeeli erutav õhtusöök, siis mida enamat veel tahta? Muidugi meeldib mulle reisida. Maailmas on veel palju paiku, mis vajavad avastamist. Hea kui saab seda teha koos perega. Aga pensionipõlve kavatsen veeta talus Lõuna-Eesti maalilisel kuppelmaastikul.
 • Mary Lehtmets

  Sekretär
  Tel 604 0620
  mary@inkubaator.ee
 • Erika Kuningas

  Sekretär (Kopli inkubaator)
  Mob 565 2256
  Tel 604 0610
  erika@inkubaator.ee
  erika.kuningas
  Minu motoks on: Naerata ja elu naeratab sulle vastu. Olen avatud meele ja suure uudishimuga kõige uue ning huvipakkuva vastu. Märksõnadeks on minu puhul  looduses „akude laadimine“, väikesaarte külastamine, metsas/rabas matkamine või marjade noppimine, köögis kokkamine/küpsetamine, reisimine ning suvehooajal jalgrattal ühest kohast teise kulgemine.
 • Maria-Johanna Kollo

  Asendussekretär
  Mob 5886 1202
  maria@inkubaator.ee
  Tegelen meeleldi muusikaga - mängin nii kitarri kui klaverit ning sisustan vabu hetki lauluga. Mulle meeldib süüa teha, sõprade ringis aega veeta ning sportida. Huvitun erinevatest asjadest ja kõigesse uude suhtun avatult.
 • Marika Pärn

  Turundusjuht (Lapsehoolduspuhkusel)
  Naudin elu kulgemist Eestis läbi nelja aastaaja. Kevadel kutsub tärkav loodus rattamatkale, suvel on mõnus sõprade seltsis looduskauneid kohti avastada, ujuda ja mõnele muhedale festivalile põigata. Sügisel kokkan meeleldi ja külastan erinevaid kultuurisündmusi. Talvel on lahe lumises metsas konnata ja siis sauna sooja pugeda. Meeldib ka reisida, sest nii mõnus on emotsiooni võrra rikkamana koju tagasi tulla.
 • Marii Saarlaid

  Konsultant (lapsehoolduspuhkusel)
  Mulle meeldib naer, mulle meeldib armastus, mulle meeldib kõik see, mis meie sees on kaunist veel. Mulle meeldib puutumata loodus, meeldib olla noor ja oma rahvaga mul meeldib olla koos.