Võta ühendust

Meeskond

 • Anu Lõhmus

  Juhatuse liige
  Mob 5646 5868
  Tel 604 0601
  anu@inkubaator.ee
  anu.lohmus1
  Vabal ajal armastan vabas õhus liikumist, talvel suuskadel, suvel rulluiskudel. Suure loodusesõbrana meeldib koos oma shetlandi lambakoera Lordiga metsas uitada. Olen end omas elemendis ateljees ehtekunstimaailma saladusi avastades ning pintsli ja värvidega molberti ees – vaadeldes ja mõistatades, valgust ja varje püüdes. Hindan kodust kaminatuld ja kammerlikke õhtuid sõpradega.
 • Kristel Kukk

  Inkubatsioonijuht
  Vabal ajal võib mind kõige tõenäolisemalt kohata squashisaalis, vabas õhus, reisimas, ninapidi mõnes raamatus/teadusartiklis või mõnel muul moel ennast kultuurselt harimas. Pean väga väga lugu Eesti disainist ning kõigist asjadest, mida tehakse hingega ja korralikult.
 • Mariko Kolk

  Turundusjuht
 • Maarja Hirv

  Projektijuht
  Mob 5627 9955
  maarja@inkubaator.ee
  Mulle meeldib nii minu töö kui ka inimesed, kellega koos ma töötan. Olen väga suur Eesti disaini fänn, kutsun kõiki tarbima kvaliteeset Eesti disaini. Samuti naudin head sööki ning olen loomult korilane. Vabal ajal naudin kõige ägedamaid hetki oma laste – Konradi ja Natali Käbiga.
 • Marii Saarlaid

  Konsultant
  Mob 5346 0919
  marii@inkubaator.ee
  Mulle meeldib naer, mulle meeldib armastus, mulle meeldib kõik see, mis meie sees on kaunist veel. Mulle meeldib puutumata loodus, meeldib olla noor ja oma rahvaga mul meeldib olla koos.
 • Magnus Lomp

  Jurist
  Hindan kõrgelt uudseid lahendusi ning teistmoodi mõtlemist. Pean lugu südamega tehtud toidust ning kvaliteetsest huumorist. Vabal ajal armastan lugeda julgeid ning hästi kirjutatud raamatuid. Parimaks tegevuseks pean oma sõpradega üheskoos maailma avastamist. Armastan ekstreemsusi ning julgen neid teistelegi soovitada. Spordialadest armastan poksi ning vihmaga jooksmas käia.
 • Kersti Tänavsuu

  Pearaamatupidaja
  Mulle meeldib vana hea klassikaline muusika. Kui reede õhtul lisandub sellele veel hea seltskond ning maitsemeeli erutav õhtusöök, siis mida enamat veel tahta? Muidugi meeldib mulle reisida. Maailmas on veel palju paiku, mis vajavad avastamist. Hea kui saab seda teha koos perega. Aga pensionipõlve kavatsen veeta talus Lõuna-Eesti maalilisel kuppelmaastikul.
 • Anneli Usutav

  Sekretär (Loomeinkubaator)
  Mob 538 55524
  Tel 604 0620
  anneli@inkubaator.ee
  Omamoodi hobiks on kujunenud igasuguste paikade avastamine, mille võlu ma täpselt kirjeldada ei oskagi. Suviti haaran seljakoti ja lähen sinna, kuhu jalad viivad, või sõidan jalgrattaga. Tegelen ka joogaga ja püüan end  idufirmade maastikul toimuvaga kursis hoida.
 • Erika Kuningas

  Sekretär (Kopli inkubaator)
  Mob 565 2256
  Tel 604 0610
  erika@inkubaator.ee
  erika.kuningas
  Minu motoks on: Naerata ja elu naeratab sulle vastu. Olen avatud meele ja suure uudishimuga kõige uue ning huvipakkuva vastu. Märksõnadeks on minu puhul  looduses „akude laadimine“, väikesaarte külastamine, metsas/rabas matkamine või marjade noppimine, köögis kokkamine/küpsetamine, reisimine ning suvehooajal jalgrattal ühest kohast teise kulgemine.
 • Getri Mitt

  Tallinn Design House turundus-müügiassistent
  Armastan minna välja oma mugavustsoonist ning pidevalt proovida kõike uut ning huvitavat. Kõigele tuleb anda võimalus! Väljakutsed annavad elule uue hingamise ning hoiavad meele värskena.
 • Piret Reinus

  Tallinn Design House mänedžer-galerist
  Mob 526 9687
  piret@inkubaator.ee
 • Mart Bauer

  Arendusjuht
  Tel 511 1920
  mart@inkubaator.ee
  Mulle on igavesti sümpaatne kõik see, mis seostub ettevõtlikkusega – olgu siis inimese töö- või eraelus või mis veel parem – selle sümbioosis. Kangesti meeldib sporti teha – südamelähedased on nii klassikaline fitness kui ka sportlik vabavõitlus ehk MMA. Vaimsema poole pealt paelub tehisintellektiga seonduv, teadusulmet loen samuti suure entusiasmiga. Kuna hoian märkimisväärset osa oma likviidsetest varadest aktsiaturul, huvitab mind globaalses majanduses toimuv ja selle lähituleviku arengutrendid.
 • Maria-Johanna Kollo

  Asendussekretär
  Mob 5886 1202
  Tegelen meeleldi muusikaga - mängin nii kitarri kui klaverit ning sisustan vabu hetki lauluga. Mulle meeldib süüa teha, sõprade ringis aega veeta ning sportida. Huvitun erinevatest asjadest ja kõigesse uude suhtun avatult.
 • Marika Pärn

  Turundusjuht (Lapsehoolduspuhkusel)
  Mob 5344 6271
  marika@inkubaator.ee
  Naudin elu kulgemist Eestis läbi nelja aastaaja. Kevadel kutsub tärkav loodus rattamatkale, suvel on mõnus sõprade seltsis looduskauneid kohti avastada, ujuda ja mõnele muhedale festivalile põigata. Sügisel kokkan meeleldi ja külastan erinevaid kultuurisündmusi. Talvel on lahe lumises metsas konnata ja siis sauna sooja pugeda. Meeldib ka reisida, sest nii mõnus on emotsiooni võrra rikkamana koju tagasi tulla.
 • Mary Lehtsmets

  Sekretär (Lapsehoolduspuhkusel)