Võta ühendust

Loomeinkubaator

Ettevõtete nimekiri

Artista Loovbüroo
Koomiksid, illustratsioonid, graafiline ja veebidisain. Eristuvad ja tõsiseltvõetavad lahendused, mida saab soovi korral huumoriga vürtsitada.
Artista Loovbüroo
Kontaktisik: Kristjan Paur
Mob 5662 7349
kristjan@artista.ee
http://www.artista.ee
Lingvist
Lingvist on esimene keeleõppevahend, mis kasutab õppimise kiirendamiseks ja tõhusamaks muutmiseks tehnoloogia ja arvutusteaduse võimalusi. See sobib igaühele olenemata vanusest, andekusest või praegusest keeletasemest. Tegu on kõige kiirema ja efektiivsema vahendiga võõrkeele õppimiseks.
Lingvist
Kontaktisik:
https://lingvist.com/
Annkris-Glass
Annkris - Glass on klaasistuudio, kus tegutsevad klaasikunstnikud Kristi Ringkjob ja Anne-Liis Leht, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia klaasikunsti eriala. Klaasistuudio eesmärk on valmistada erinevates klaasisulatustehnikates valmistatud klaasesemeid: firmakingitusi, auhindu, tarbevorme, valgusteid, kellasid, ehteid jne. Disainklaas valmib käsitööna ja on originaalne. Põhitöö moodustub tellimustöödest, kuid valmistatakse ka väiksemaid seeriatooteid. Samuti on soov oma teadmisi edasi anda kunstihuvilistele kursuste korraldamise näol nii Tallinnas kui ka väiksemates kohtades üle Eesti. Koostööd tehakse metallikunstnike, klaasipuhujate, sisearhitektide ja teiste loovisikutega.
Annkris-Glass
Kontaktisik: Anne-Liis Leht
Mob 5648 1121
info@ak-glass.ee
http://www.ak-glass.ee
Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus
Excellence Koolitus- ja Arenduskeskuse on koolitusettevõte, mille peamiseks tegevussuunaks on organisatsioonidele professionaalse koolitus- ja arendustegevuse tulemuslik teostamine vajalikus mahus ja sobivas vormis. Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus on spetsialiseerunud organisatsioonide personali koolitus- ja arendustegevuste  toetamisele.
Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus
Kontaktisik: Annika Allikas
Mob 523 0718
annika.allikas@excellence.ee
http://www.excellence.ee
Babahh Productions
Babahh Media pakub kõrgel tasemel uue meedia lahendusi. Sealhulgas - video otseülekanded ja salvestused internetis, 360 kraadi videolahendused, videoproduktsioon, multimeedia striiming ning erinevad maksesüsteemid.
Babahh Productions
Kontaktisik: Tom Liivrand
Aadress: Veerenni 24, Baltika kvartal, Tallinn
Mob 527 8392
tom.liivrand@babahh.com
http://www.babahh.com/
Best Marketing International
Turunduskonverentside korraldamine ja konverentsiprogrammide väljatöötamine.
Best Marketing International
Kontaktisik: Hando Sinisalu
Mob 50 28 561
hando@best-marketing.com
http://www.best-marketing.ee/
British Council Estonia
Eestis on British Council spetsialiseerunud kunsti ja loomevaldkonna promotsioonile. Me korraldame erinevaid üritusi, koolitusi, kontaktüritusi jne.
Kontaktisik: Ursula Roosmaa
Aadress: 625 7790
Tel 625 7790
ursula.roosmaa@britishcouncil.ee
http://www.britishcouncil.org/estonia
Enetic
Enetic OÜ on energiateenuste firma, mille eesmärgiks on aidata suure energiatarbimisega klientidel kokku hoida. Me pakume võimalust klientidel enda ressursikulusid mõõta, leida kohti kokkuhoiuks, pakkuda välja energiasäästu projekte, neid rahastada või aidata rahastamise leidmisel, nõustada klienti ressursside sisseostmisel. Meie klientideks on suure energiatarbimisega ettevõtted tööstuses, jaekaubanduses ja muudes energiamahukates sektorites. Lahendustes ühendame tipptehnoloogia, lihtsuse ja madalad kulud.
Enetic
Kontaktisik: Ove Tüksammel
Mob 502 8016
enetic.ee@gmail.com
http://www.enetic.ee/
GM Jewellery Design OÜ
Meie juveelistuudio meeskond keskendub tippkvaliteediga eksklusiivsete disainehete ning kellade valmistamisele. Omame tugevat kogemuste pagasit oma valdkonnas juba üle 20 aasta. Kasutades 3D modelleerimist, suudame ellu viia ka kõige keerukamad ideed. Kui Teil on soov endale või oma lähedastele kinkida midagi kordumatut, olete õiges kohas! Koos meie professionaalse meeskonnaga on Teil võimalik lõpptulemusena hoida peopesal meistriteost, mille hea kvaliteet ja isikupära on pärandiks põlvest põlve. Meie väärtustame oma loomingus stiili, mis ei tee järeleandmisi kvaliteedi ega originaalsuse osas. Meile on oluline nii kliendi kui ka meie endi rahulolu. GM Jewellery Design on ajatu stiil ja elegants. Ideedest sünnivad uued maailmad.
GM Jewellery Design OÜ
Kontaktisik: Gvido Valickis
Mob 502 9523
gvido@gmjewellery.eu
http://www.gmjewellery.eu/
Jukocute Atelier
Jukocute on naistele suunatud luksuslik aksessuaaribränd, mille iseloomustavateks võtmesõnadeks on ilu, sarm ja kvaliteet. Jukocute’i disaini tuumaks on naiselikkus, rikkalikkus ja originaalne eristumine. Itaalias elava aksessuaaridisaineri Julia Korovina brändi Jukocute kotid on toodetud 100% käsitööna, kasutades maailmakuulsat Itaalia nahatööstuse toodangut. Väikesetiraažiline kollektsioon uueneb igal hooajal, olles inspireeritud disaineri elamustest, reisikogemustest, kunstist, erinevate rahvaste kultuuridest jne.
Jukocute Atelier
Kontaktisik:
Aadress: Veerenni 24, Tallinn
Mob 5808 8582
info@jukocute.com
http://www.jukocute.com/
Merilin Andre Artist
Living Patterns toodab isikupäraseid naisterõivad, mis on kaunistatud Merilin Andre graafiliste mustritega. Need pole lihtsalt riided või kehakatted, vaid võrgutavad ja müstilised taiesed, mis naelutavad vaataja pilgu ning tõmbavad enda lummusesse. Vaataja näeb neis, mida soovib näha ning kandja tunneb end kellena tahes. Õigeid ja valesid tõlgendusi ei ole. On ainult kujutlusvõime ning Merilini lood. Lood elust, ilust, ihadest ja kõikehõlmavast kirest.
Merilin Andre Artist
Kontaktisik: Merilin Andre
Mob 5012092
andremerilin@gmail.com
Palgiküla Mööbelsepp
Palgiküla mööbelsepp on eksklusiivset käsitöömööblit valmistav meister, kes teeb mööbli spetsiaalselt Sulle. Ideaalselt ruumi sobivat ja Sinu soovidele vastavat.  Väärtustame tänapäevase kujundusega mööbliesemeid, lisades neile elegantsust (näiteks intarsia, käsitsi treitud detailid) ja vastupidavust traditsiooniliste ning iidsete, äraproovitud töömeetoditega. Meie klientideks on inimesed, kes väärtustavad oma kodu, selle erisust, isikupära ja on nõus sellesse investeerima.
Palgiküla Mööbelsepp
Kontaktisik: Lauri Kutsar
Mob 5108599
lauri@moobelsepp.ee
http://www.moobelsepp.ee
Kadri Kruus
Kadri Kruusi aksessuaarid on funktsionaalsed ning isikupärased. Lihtsad vormid ja kvaliteetsed materjalid on miksitud käsitöölike elementidega. Nahast aksessuaaride stiil on vastandlik, justkui ühe tõelise naise hingeelu või Londoni ilm. Teadvustades naha kui materjali väärikust, valmib iga ese elamaks uut elu.
Kadri Kruus
Kontaktisik: Kadri Kruus
Aadress: Pärnu mnt 15, Tallinn
Mob 526 8574
contact@kadrikruus.com
http://www.kadrikruus.com
Mobile Digital OÜ
Mobile Digital tegeleb erinevate väljaannete (kataloogid, ajakirjad, raamatud, õpikud jne) digitaliseerimisega, st disainime ja programmeerime digitaalseid väljaandeid,  mis on loetavad moodsates tahvelarvutites ja nutitelefonides. Ettevõttes töötavad oma ala spetsialistidest, kes viimased 2,5 aastat tootsid ja arendasid Eesti Ekspressi ja Eesti Päevalehe digilehti. Seetõttu omab meeskond tervikuna väga head ettekujutust tänapäevastest interaktiivsetest reklaamidest ja mobiilsetest maandumislehtedest.
Mobile Digital OÜ
Kontaktisik: Peep Paum
Mob 501 5534
peep@mdigital.ee
http://www.mdigital.ee/
Kroku Töökoda
Kroku Töökoda  pakub teenuseid meenete ja firmakinkide tootmiseks - laseriga toodete graveerimine ja lõikamine, voltimine, erikujulised pakendid ning kujundustööd. Valmistame visiitkaarte, diplomeid, kutseid jm unikaalseid lahendusi trükitoodetele, mis vajavad erikujulist väljalõikamist, voltimist, teksti  ja logo trükkimist mittetraditsioonilisel viisil. Graveerime klaasile, puidule, kivile, nahale jpt materjalidele.
Kroku Töökoda
Kontaktisik: Agnes Kato
Mob 53480841
agnes@kroku.eu
http://www.kroku.eu
Kaidi Kuur
Kaidi Kuur on Eesti moedisainer, kelle looming on minimalistlik, naiselik ja kvaliteetne. Tal on noorest east olenemata seljataga omajagu kogemust. Oma stiili kirjeldab ta kui “minimalistlikus võtmes naiselikku elegantsi”, kus on tähtsal kohal detailid ja nüansid. Kadi on uurinud värvide mõju enesetundele ja rakendab neid teadmisi ka enda loomingus. Teda inspireerivad kunsti-, kultuuri- ja rõivaajalugu. Ateljee- showroomis valmivad individuaalsed kvaliteetsed tellimustööd naistele ja lastele. Studio de Mode tegeleb ka värviteooriate katsetamisega moedisainiga kooskõlas.
Kaidi Kuur
Kontaktisik: Kaidi Kuur
Mob 5262143
kuurkaidi@gmail.com
http://www.kaidikuur.com
New Vintage by Kriss
“New Vintage” by Kriss on ehtefirma, mis tekkis suurest kirest ilusate kivide ja ehete vastu. Kõik ehted on valminud käsitööna ja suure naudingu, rõõmu ning armastusega. Kasutame oma ehetes põhiliselt poolvääriskive, swarovski kristalle, kasvatatud pärleid, kulla- ja hõbedaga täidetud metalli.  Meie ehted ei tekita allergiat ja pùsivad õige hoolduse korral säravatena aastakùmneid.
New Vintage by Kriss
Kontaktisik: Kriss Põldma
Mob 5666 3063
info@newvintagebykriss.com
http://www.nvbyk.com
Liina Stein
Moelooja Liina Steini rõivad on mõeldud isikupärasele ja julgele naisterahvale, kes tahab erineda ning olla teistmoodi. Lõikelised lahendused on julged ja materjalid mugavad. Eklektilises värvivalikus on nii neoontoone kui ka sügavaid potivärve. Kangamustrid on disaineri loomingu osa ning igal hooajal valmistatakse vastavalt visioonile uus mustrikavand. Kõik kangad on käsitsi trükitud siiditrükitehnikas.
Liina Stein
Kontaktisik: Liina Stein
Aadress: Pärnu mnt 59, 10135, Tallinn
Mob 5344 0559
info@liinastein.ee
http://www.liinastein.ee
ShopRoller
ShopRoller on lihtsaim viis e-poe loomiseks. Pakume mugavat ja kiiret lahendust toimiva e-poe käivitamiseks. Meie meeskond on e-poodidega tegelenud juba üle kümne aasta. Oleme selle aja jooksul kogutud teadmised ja kogemused pannud kokku üheks hästi toimivaks tooteks, mida saavad endale lubada nii suured kui väikesed e-kaupmehed. Meie portfelli kuuluvad täna nii väikesed, alles alustavad ettevõtted kui ka suured jaekaubandusketid nagu Koduekstra, Vianor jne.
ShopRoller
Kontaktisik: Kaarel Põldma
Mob 5780 8061
info@shoproller.com
http://www.shoproller.ee/
Taustsüsteem OÜ
Taustsüsteem OÜ
Kontaktisik: Taavi Tulev
Aadress: Veerenni 24, Tallinn
Tel 5620 4008
taavitulev@gmail.com
http://www.taavitulev.com
Vamp Digital
Vamp Digital on digitaalne loovagentuur, kelle eesmärgiks on luua uusi ja unikaalseid lahendusi digitaalsesse maailma. Aitame Sul eristuda, muutes Sinu klientide kogemuse lihtsaks ja mugavaks.
Vamp Digital
Kontaktisik: Kristjan Kolbre
Mob 56653729
kristjan@vampdigital.com
http://www.vampdigital.com
Peaberry OÜ
Kohvikoolitused ja konsultatsioonid professionaalidele.
Kontaktisik: Ave Pilt
Mob 525 7039
ave.pilt@gmail.com
BLU Group OÜ
B.l.u Jeans idee sai alguse tavapärasest probleemist teksade ostmisel. Ei leita sobivat lõiget, sobivat kanga värvi, tagataskud ei ole just sellised nagu oleks soovinud jne. Nende probleemide lahendamiseks saigi loodud B.l.u Jeans, mis võimaldab eriti mugavalt, kodunt lahkumata, osta omale just sinu maistele sobiva lõike ja muude detailidega teksased.
BLU Group OÜ
Kontaktisik: Heidi Kogres
Mob 511 8881
heidi.kogres@blujeans.ee
http://www.blujeans.ee
Muhu Portselan OÜ
Muhu saar on maagiliselt inspireeriv paik, mis lausa kutsub looma! Ühendades kaks suurt kirge - Muhumaa armastuse ja portselanmaali, sündis ettevõtmine Muhu Portselan OÜ. Eestlastele armsaks saanud motivid, praktilised ja mugavad lahendused iseloomustavad Muhu Portselani lauanõusid. Võimalusel teostame ka tellimustöid.
Muhu Portselan OÜ
Kontaktisik: Sabina Kaukis
Mob 529 1493
muhuportselan@gmail.com
http://www.muhuportselan.com
Pesa Design
PESA Design'is tegutsevad laste turvaliseks ja hügieeniliseks pesemiseks mõeldud dushiiste arendajad. Toode on mõeldud 2-12 kuu vanustele lastele, lahendades avalikes basseinides, spades ning meditsiiniasutustes nii laste transportimise kui pesemise probleemid. Sihtgrupiks on kõik lastevanemad, kuna toode lahendab igapäevase lapse pesemise probleemi. Idee on alustada turundust asutustest, liikudes edasi erakliendile. Materjalidevalikus kasutatakse hügieenilistele ning kergetele lahendustele, mis vastavad samas ohutus- ja turvanõuetele.
Pesa Design
Kontaktisik: Anna Aleksejeva
pesa@pesadesign.eu
http://www.pesadesign.eu
Stuudio Oo
Keraamika valmistamine ja koolitused, prototüüpimine ja väikeseeria tootmine, kipsivalu.
Stuudio Oo
Kontaktisik: Mart Stöör
Aadress: Veerenni 24, Tallinn
Mob +372 510 1979
stuudio@oostuudio.ee
http://www.oostuudio.ee/
Valhalla Factory
Valhalla brändi all valmivad sisustusaksessuaarid, mis on inspireeritud loodusest, maailmamustri kildudest ja unenägudest.
Valhalla Factory
Kontaktisik: Terje Talpsepp
Mob 5067645
terje@valhallafactory.com
http://www.valhallafactory.com
Mööblimeister
Mööblimeister on loominguline ja uuendusmeelne eritellimusmööbli valmistaja. Ettevõte projekteerib, disainib ja valmistab peamiselt kööke, garderoobe ja vannitoa mööblit.
Mööblimeister
Kontaktisik: Tauri Raja
Mob 5070301
tauri@mooblimeister.ee
http://www.mooblimeister.ee
SWÄRK
SWÄRK on Eesti meestesärkide bränd, mis ühendab omavahel kvaliteedi, mängulise disaini ning jätkusuutliku tootmise. Brändi kodu asub Eestis, kus särgid disainitakse ja õmmeldakse. Särkide õmblemisel kasutatakse kõrgkvaliteetseid Euroopas toodetud kangaid, mille hulgas on ka Eesti tootjate kangajäägid. SWÄRK’i disaineriteks ja eestvedajateks on kaks lahutamatut sõpra Paula Pärnaste ja Merily Leis, kes jõudsid brändi loomiseni second-hand särke ümber disainides.
SWÄRK
Kontaktisik:
Aadress: Veerenni 24, Tallinn, Estonia
info@swarkshirts.com
http://www.swarkshirts.com
OOMYO
OOMYO pakub joogariideid ökosõbralikele inimestele, kes väärtustavad mugavust ning tervislikku elustiili.
OOMYO
Kontaktisik: Margarita Laanvee
Mob 56248874
info@oomyo.com
http://oomyo.com
Playluggage
Playluggage ei ole tavaline reisikohver! Lisaks põhiotstarbele, milleks on asjade kandmine, on Playluggage seerial selgelt teistest eristuv toote- ja graafiline disain. Ja loomulikult lisa funktsioon - võimalus joonistada ja mängida erinevaid traditsioonilisi mänge.
Playluggage
Kontaktisik: Leila Tamm
Tel 674 3333
info@playluggage.com
http://www.playluggage.com/
We Come In Form
We Come In Form on loominguline tootedisaini bränd. Me elame homses, sest eilseid asjad on juba vanad, kuid me ei unusta vormi ja funktsiooni puutepunkti, et saavutada toote pikk eluiga. Meie disainitud tooted on loodud kestma nii, et meie pilk nendel kui ka nemad ise läbi aastate ei väsiks. Alustades pisikestest vidinatest, aksessuaaridest ning tehnilisematest toodetest, lõpetades mööbliga, oskame alati anda head nõu mis iganes etapis seda on tarvis.
We Come In Form
Kontaktisik: Martin Saar
Aadress: Veerenni 24, Baltika kvartal, Tallinn
Mob 5563 3976
hello@wecomeinform.com
http://www.wecomeinform.com
GoWorkaBit
GoWorkaBit on kiire tööjõu rendi platform kõigile neile, kes soovivad oma põhitegemiste kõrvalt aeg ajalt lühiajaliste tööotsadega lisaraha teenida.
GoWorkaBit
Kontaktisik: Gerli Veermäe
Mob 55528530
gerli@goworkabit.ee
https://goworkabit.ee
Live on Screen
Korraldame innovaatilist üritustesarja LIVE ON SCREEN, mis ühendab ööklubisid üle Euroopa. Kasutades uusimat tehnoloogiat toome artisti ööklubidesse ekraani vahendusel.
Kontaktisik: Danoa Kampe
danoa.kampe@gmail.com
www.liveonscreen.eu
Naaber
Bo Technologies tegutseb sellise brändi nagu Naaber nime all. Naaber on toiduturg internetis, mis pakub Eesti talunike ja väiketootjate toidukaupa. Me oleme siin planeedil kõik naabrid. On aeg ka nii käituma hakata! Kasvatagem puhast toitu ja müügem seda oma inimestele. Teeme omavahel koostööd ning jagame ressursse mõistlikult. Toetame väiketootjaid, kes pakuvad meile ehedat ja puhast toitu.    
Naaber
Kontaktisik: Paavo Ränk
Mob 53725007
paavo@mediamarket.ee
https://naaber.market
MERÏKH
Skandinaavia nahkkottide bränd MERÏKH on oma lihtsuses unikaalne. Disainer Hannele Merik on loonud multifunktsionaalsed kotid, mis võimaldavad lähtuvalt olukorrast ning tujust sobitada väikest ja suurt MERÏKH-kotti nii omavahel kui erineva rõivastusega. Pisemat ridiküli võib kasutada ka eraldi vöökotina, samas sobib see aksessuaarina jalgratta külge kinnitamiseks. Iga naine saab ise valida, mil moel ta kotte enda stilistkas kasutab.
MERÏKH
Kontaktisik: Hannele Merik
Tel 55905428
hannele@meriksolutions.com
http://merikh.com/
Craftory
Tallinna Nahatöökojas toimetab noor meeskond, kes on tulnud kokku, et valmistada isikupäraseid nahktooteid, millel domineerib taimpargitud naha traditsiooniline ilu koos lihtsa ja kaasaegse disainiga.
Craftory
Kontaktisik: Mihkel Männik
Mob 56947157
nahk@nahk.ee
http://www.nahk.ee
Höp
Höp on arendavate lastetoodete bränd. Meie tooted arendavad lastes loovust, soodustavad isetegemist ja ise avastamist, toetavad laste loomulikku arengut läbi mängulise tegevuse.
Höp
Kontaktisik: Kadre Spitz
Mob +372 5342 6496
hop@hop-play.com
http://www.hop-play.com
LKM Associates
LKM Associates toob sinu ettevõtte kokku õigete inimestega, kelle all mõeldakse talente: kus iganes nad ka ei oleks, LKM Associates teab, kuidas neid leida.
LKM Associates
Kontaktisik: Liis Tiideberg
Mob 53471508
liis@lkm.associates
http://lkm.associates
Mari Lights
Mari Lights duo käe all sünnivad erinevate tehnoloogiate, materjalide ja insenerilahenduste kombineerimisel tööstusliku alatooniga minimalistlikud valgustid, mis on ideaalseks täienduseks igasse modernsesse kodusse.
Mari Lights
Kontaktisik: Tauri Mae
Mob +372 568 75 868
tauri@mari-lights.com
http://www.marilights.com
Lepa Triin Keraamika
Lepa Triin Keraamika
Kontaktisik: Triin Põllmaa
Mob +372 5649 9322
http://keerud.tunnel.ee
http://keerud.tunnel.ee
Stipo
Nahk disaintooted. Iga toode on käsitsi valmistatud, mis tähendab, et iga ese on unikaalne. Tegu on kunstitootega ja aksessuaariga, mis on tehtud, et üllatada ja kesta terve eluaja.  
Stipo
Kontaktisik:
Mob +37253030749
info@stipo.ee
https://www.stipo.ee
Skarbel
Skarbel ühendab meisterlikult säravsüütu portselani ja riukaliku ehtedisaini. Käsitsi valmistatud portselanist ehted ja aksessuaarid peenemale maitsele.
Skarbel
Kontaktisik:
Mob 58452882
bdisain@gmail.com
https://www.skarbel.com
Christovald Knits
Abstraktsetest mustritest ja skandinaavia metsaelust inspireeritud tekstiilitooted. Orgaanilised materjalid ja käsitöö kaunistamaks sinu kodu. Iga hetk võib olla unikaalne- nii ka su tekk. Don't panic, it's organic.
Christovald Knits
Kontaktisik: Chris Kiidemaa
Mob 59085945
Chris@christovald.ee
http://www.christovald.ee